- Domů ›
- Nábytkové kování ›
- Blum nábytkové kování ›
- Systémy výklopů ›
- Aventos HL ›
- Výklop AVENTOS HL TOP 2500 sada zdvihacích...
Výklop AVENTOS HL TOP 2500 sada zdvihacích mechanismů KH 390-580mm
- Skladem
Výrobce Blum Více od výrobce Blum Kód produktu ZN SP V1 Kód výrobce 22L2500 Záruční doba doživotní záruka
Pro nákup produktu se prosím přihlašte
Skladová dostupnost na pobočkách
- nahoru rovnoběžně s čelem skříňky
- integrované nastavení BLUMOTION pro jemné a tiché zavírání
- minimální vynaložená síla
- plynulé zastavení
- pevná poloha zdvih. mechanizmu a předního uchycení
- symetrický zvedák
- beznástrojová montáž
- dva typy montáží zdvihacího mechanizmu
- 3D nastavení čela
- kompatibilní se SERVO-DRIVE
- SERVO-DRIVE jednotku je nutné objednat samostatně
Rozsah dodávky:
2 x symetrické zdvihací mechanizmy s předmontovaným systémovým šroubem
montážní návod
Výklop AVENTOS HS, HL, HK - Sada čelního kování/příchytů pro ALU dvířka
Výklop AVENTOS HL TOP sada spojovacích dílů pro příčnou stabilizační tyč kulatou
Výklop AVENTOS HL TOP příčná stabilizační tyč kulatá, délka 1076, k zakrácení
SERVO DRIVE - Výklop AVENTOS TOP HF, HL, HS - pohoná jednotka, 24V, tmavě šedá
| Kód produktu: | ZN SP V1 |
| Kód výrobce: | 22L2500 |
| Záruční doba: | doživotní záruka |
| Výška korpusu: | 390-580 mm |
| Max. šířka korpusus: | 1800 mm |
| Typ: | HL TOP |
| Délka: | 0,0 mm |
| Minimální hloubka korpusus: | 264 mm |
| Šířka: | 0,0 mm |
| Mechanismus: | Blumotion/Servo-drive |
| Síla: | 0,0 mm |

