- Domů ›
- Nábytkové kování ›
- Blum nábytkové kování ›
- Systémy výklopů ›
- Aventos HS ›
- Výklop AVENTOS HS TOP 350-800mm, sada ramen...
Výklop AVENTOS HS TOP 350-800mm, sada ramen 3500, sada
- na objednání
Výrobce Blum Více od výrobce Blum Kód produktu NI SP V1 Kód výrobce 22S3500 Záruční doba doživotní záruka
Pro nákup produktu se prosím přihlašte
Skladová dostupnost na pobočkách
Výrobní číslo: 22S3500
Použití: AVENTOS HS TOP
Výška korpusu (mm): 350 - 800
Materiál: ocel
Výklop AVENTOS HS, HL, HK - Sada čelního kování/příchytů pro ALU dvířka
Výklop AVENTOS HS TOP 2800 - Sada zdvihacích mechanizmů 650-800 MM
Výklop AVENTOS HS TOP 2500 - Sada zdvihacích mechanizmů 480-660 MM
Výklop AVENTOS HS TOP 2200 - Sada zdvihacích mechanizmů 350-540 MM
Výklop AVENTOS HS TOP - stabilizační tyč/ Kulatá tyč příčné stabilizace 1200mm
| Kód produktu: | NI SP V1 |
| Kód výrobce: | 22S3500 |
| Záruční doba: | doživotní záruka |
| Délka: | 0,0 mm |
| Max. šířka korpusus: | 1800 mm |
| Šířka: | 0,0 mm |
| Síla: | 0,0 mm |
| Typ: | HS TOP |

