- Domů ›
- Nábytkové kování ›
- Blum nábytkové kování ›
- Závěsy Blum ›
- Clip top ›
- Na Sklo ›
- Blum miska CRISTALLO na sklo, k nalepení,...
Blum miska CRISTALLO na sklo, k nalepení, pravoúhlá, matný nikl
- Skladem
Výrobce Blum Kód produktu SMNI 0 V25 Kód výrobce 70T4568C Záruční doba doživotní záruka
Pro nákup produktu se prosím přihlašte
Skladová dostupnost na pobočkách
- materiál dvířek: sklo
- materiál: zinek
- barva/povrch: matné, poniklované
- upevnění misky: k nalepení
- tvar: pravoúhlá
- délka: 52 mm
- šířka: 30.2 mm
- výška: 8.28 mm
Blum závěs CLIP CRISTALLO Blumotion 110° na skleněná dvířka, k nalepení
Blum závěs CLIP CRISTALLO bez pružiny/TIP-ON, 110° na skleněná dvířka, k nalepení
Blum miska CRISTALLO na sklo, k nalepení, pravoúhlá, matný nikl
| Kód produktu: | SMNI 0 V25 |
| Kód výrobce: | 70T4568C |
| Záruční doba: | doživotní záruka |
| Délka: | 0,0 mm |
| Montážní podložky: | montážní podložky |
| Šířka: | 0,0 mm |
| Síla: | 0,0 mm |
| Využití: | Sklo |

