- Domů ›
- Nábytkové kování ›
- Blum nábytkové kování ›
- Box systémy ›
- Tandembox Antaro ›
- Bočnice ›
- Tandembox Antaro bočnice 600mm, M (83/98mm), šedá
Tandembox Antaro bočnice 600mm, M (83/98mm), šedá
- Skladem
- Více variant
Výrobce Blum Více od výrobce Blum Kód produktu R906 SP V1/3 Kód výrobce 378M6002SA WA Záruční doba doživotní záruka
Pro nákup produktu se prosím přihlašte
Skladová dostupnost na pobočkách
- výška M - 83 mm (min. vnitřní prostor 98 mm)
- barva šedá
- síla dna 16 mm
- délka 600 mm
- balení 1 pár levá / pravá
- dodáváno včetně krytek
- nutno dobjednat čelní kování
K bočnicím nutno doobjednat:
Záda dle výšky: Z30 (dále písmeno označující výšku)
Výsuvy: 578. (dále dle hloubky např. 500)
Čelní příchyty: ZSF.35A2/ZSF.39A2
Reling: ZRG. (jen výšky D a C)
Tip-On jednotka: T60B (jen v případě využití systému Tip-On)
TANDEMBOX antaro korpusový lišty/výsuv TIP-ON BLUMOTION 65kg, 600mm
TANDEMBOX antaro korpusová lišta/výsuvy pro TIP-ON BLUMOTION 30kg, 600mm
TANDERBOX antaro ZIF - upevnění čela (vnitřní zás.) C, L+R, plast, šedá
TANDERBOX antaro ZIF - upevnění čela (vnitřní zás.) D, L+R, plast, šedá
TANDERBOX antaro ZIF - upevnění čela (vnitřní zás.) M, L+R, plast, šedá
| Kód produktu: | R906 SP V1/3 |
| Kód výrobce: | 378M6002SA WA |
| Záruční doba: | doživotní záruka |
| Typ: | Antaro |
| Délka: | 0,0 mm |
| Barva: | Šedá |
| Minimální vnitřní prostor: | 98mm |
| Šířka: | 0,0 mm |
| Komponent: | Bočnice |
| Síla: | 0,0 mm |
| Délka: | 600mm |
| Výška: | M-83mm |

