- Domů ›
- Nábytkové kování ›
- Blum nábytkové kování ›
- Box systémy ›
- Tandembox Antaro ›
- Záda ›
- TANDEMBOX Antaro držák zad, C171 mm, ...
TANDEMBOX Antaro držák zad, C171 mm, Šedá
- Skladem
- Více variant
Výrobce Blum Více od výrobce Blum Kód produktu R906 0 V25 Kód výrobce Z30C000S WA Záruční doba doživotní záruka
Pro nákup produktu se prosím přihlašte
Skladová dostupnost na pobočkách
- Blum Tandebox Antaro držák/adaptér zad
- barva sv. Šedá
- výška C -171mm (min. vnitřní prostor192 mm)
- 1 pár levá / pravá
- Na bočnice výšky M/K s relingem + komponenty (zásuvný prvek/sklo)
Nutno doobjednat:
Kolejnice: 578.
Bočnice: 378M/K/N
Příchy čela: ZSF.35A2/ZSF.39A2
Reling: ZRG. (pouze výšky D a C)
Tip-On jednotku: T60B (pouze v případě použití systému Tip-On)
TANDEMBOX antaro korpusová lišta/výsuvy pro TIP-ON BLUMOTION 30kg, 500mm
TANDERBOX antaro ZIF - upevnění čela (vnitřní zás.) C, L+R, plast, šedá
| Kód produktu: | R906 0 V25 |
| Kód výrobce: | Z30C000S WA |
| Záruční doba: | doživotní záruka |
| Výška: | C-171mm |
| Barva: | Šedá |
| Typ: | Antaro |
| Délka: | 0,0 mm |
| Minimální vnitřní prostor: | 192mm |
| Šířka: | 0,0 mm |
| Komponent: | Záda |
| Síla: | 0,0 mm |

