- Domů ›
- Nábytkové kování ›
- Úchytky a věšáky ›
- Úchytky ›
- Obloukové ›
- Úchytka - oblouček, nikl jemně broušený, rozteč...
Úchytka - oblouček, nikl jemně broušený, rozteč 160mm,
- Skladem
- Více variant
- NOVINKA
Kód produktu UCH01.466 Kód výrobce ANK14220
Cena bez DPH
175,10 Kč
Vaše cena s DPH
211,87 Kč
Pro nákup produktu se prosím přihlašte
Skladová dostupnost na pobočkách
Slaný
Převoz na pobočku
i
Po objednání zboží převoz na pobočku do 24 - 48 hodin
Příbram
Převoz na pobočku
i
Po objednání zboží převoz na pobočku do 24 - 48 hodin
Všenory
Skladem
Kovová úchytka SIRO, rozteč 160mm, nikl jemně broušený
Délka: 177 mm
Rozteč: 160 mm
Povrch: nikl jemně broušený
Součást balení: 2x M4 šrouby
Délka: 177 mm
Rozteč: 160 mm
Povrch: nikl jemně broušený
Součást balení: 2x M4 šrouby
| Kód produktu: | UCH01.466 |
| Kód výrobce: | ANK14220 |
| Šířka: | 0,0 mm |
| Barva : | Nikl broušený |
| Síla: | 0,0 mm |
| Typ: | Oblouček |
| Rozteč: | 160 |
| Délka: | 0,16 mm |

