- Domů ›
- Nábytkové kování ›
- Úchytky a věšáky ›
- Úchytky ›
- Obloukové ›
- Úchytka - oblouček, nikl jemně broušený, rozteč...
Úchytka - oblouček, nikl jemně broušený, rozteč 320mm
- Skladem
- Více variant
- NOVINKA
Kód produktu UCH01.467 Kód výrobce ANK14222
Cena bez DPH
236,40 Kč
Vaše cena s DPH
286,04 Kč
Pro nákup produktu se prosím přihlašte
Skladová dostupnost na pobočkách
Slaný
Převoz na pobočku
i
Po objednání zboží převoz na pobočku do 24 - 48 hodin
Příbram
Převoz na pobočku
i
Po objednání zboží převoz na pobočku do 24 - 48 hodin
Všenory
Skladem
Kovová úchytka SIRO, rozteč 320mm, nikl jemně broušený
Délka: 337 mm
Rozteč: 320 mm
Povrch: nikl jemně broušený
Součást balení: 2x M4 šrouby
Délka: 337 mm
Rozteč: 320 mm
Povrch: nikl jemně broušený
Součást balení: 2x M4 šrouby
| Kód produktu: | UCH01.467 |
| Kód výrobce: | ANK14222 |
| Šířka: | 0,0 mm |
| Barva : | Nikl broušený |
| Síla: | 0,0 mm |
| Typ: | Oblouček |
| Rozteč: | 320 |
| Délka: | 0,32 mm |

