- Domů ›
- Nábytkové kování ›
- Osvětlení ›
- LED pásky ›
- LED pásky 12V ›
- LED páska 14,4 W/m, neutrální bílá, 10mm,...
LED páska 14,4 W/m, neutrální bílá, 10mm, 60 čipů/m, 12V
Pásek Eco 1320 Multi Elmetlight patří mezi technologické špičky. Svítivostí nového typu čipu přesahuje typ čipu 5050 a jde o nejlepší volbu jak ve výkonu tak i zpracování v kategorii pásků s příkonem 14,4W.
Pásek je především určen pro osazení svítidel, která jsou určena jako hlavní světelné zdroje a tak snadno nalezne uplatnění jak v nábytku, tak i ve stavebních prvcích.
NAPÁJENÍ: 12V
VÝKON: 14,4W
IP: 20
POČET ČIPŮ NA METR: 60
ŠÍŘKA: 10mm
ČIP: 2835
SVĚTELNÝ TOK: 1380lm/m
Cena zahrnuje příspěvek na recyklaci ve výši 2 Kč/MJ.
Pásek je především určen pro osazení svítidel, která jsou určena jako hlavní světelné zdroje a tak snadno nalezne uplatnění jak v nábytku, tak i ve stavebních prvcích.
NAPÁJENÍ: 12V
VÝKON: 14,4W
IP: 20
POČET ČIPŮ NA METR: 60
ŠÍŘKA: 10mm
ČIP: 2835
SVĚTELNÝ TOK: 1380lm/m
Cena zahrnuje příspěvek na recyklaci ve výši 2 Kč/MJ.
SVE2703
LED BCI+BCI (led+led) konektor, 10mm LED páska (14w), Š: 11 mm, 2m
123,95 Kč
149,98 Kč s DPH
SVE2701
LED BCI+BCI (led+led) konektor, 10mm led páska (14w), rohové propojení, D: 60 mm
48,13 Kč
58,24 Kč s DPH
SVE2705
LED BCI+AMP (led+zdroj/čidlo) konektor, 10mm LED pásku (14w), Š: 11 mm, 2m
83,43 Kč
100,95 Kč s DPH
SVE2715
LED BCI+BCI (led+led) konektor, 10mm LED páska (14w), rohové propojení 90°
42,40 Kč
51,30 Kč s DPH
| Kód produktu: | SVE1255 |
| Kód výrobce: | E11083R4 |
| Záruční doba: | 5 let záruka |
| počet ČIP: | 60čip/m |
| Barva Světla: | Neutrální bílá |
| Výkon osvětlení: | 14W/m |
| Délka: | 0,0 mm |
| Šířka led pásky: | 10mm |
| Šířka: | 0,0 mm |
| Napájení: | 12V |
| Síla: | 0,0 mm |

