- Domů ›
- Nábytkové kování ›
- Osvětlení ›
- LED pásky ›
- LED pásky 12V ›
- LED páska COB, 14 W/m, neutrální bílá,...
LED páska COB, 14 W/m, neutrální bílá, 10mm, 12V
Pás Econom COB ElmetLight je dostupný pás s efektem celistvé světelné linky. Po osazení v hliníkovém profilu s difuzorem rozsvícený pás neboduje, ale svítí jako přímé světlo co vyvolává prémiový vzhled.
Patří mezi velmi působivé LED pásy v dostupné cenové kategorii. Je to jediný pás s touto technologií a napájením na 12V, tudíž je zajímavou alternativou k instalacím s nárokem na 12V napájení.
NAPÁJENÍ: 12V
VÝKON: 14W
IP: 20
POČET ČIPŮ NA METR: 480
ŠÍŘKA: 10mm
ČIP: COB
DĚLITELNOST: 2,5cm
SVĚTELNÝ TOK: 1400lm/m
Cena zahrnuje příspěvek na recyklaci ve výši 2 Kč/MJ.
Patří mezi velmi působivé LED pásy v dostupné cenové kategorii. Je to jediný pás s touto technologií a napájením na 12V, tudíž je zajímavou alternativou k instalacím s nárokem na 12V napájení.
NAPÁJENÍ: 12V
VÝKON: 14W
IP: 20
POČET ČIPŮ NA METR: 480
ŠÍŘKA: 10mm
ČIP: COB
DĚLITELNOST: 2,5cm
SVĚTELNÝ TOK: 1400lm/m
Cena zahrnuje příspěvek na recyklaci ve výši 2 Kč/MJ.
SVE2703
LED BCI+BCI (led+led) konektor, 10mm LED páska (14w), Š: 11 mm, 2m
123,95 Kč
149,98 Kč s DPH
SVE2701
LED BCI+BCI (led+led) konektor, 10mm led páska (14w), rohové propojení, D: 60 mm
48,13 Kč
58,24 Kč s DPH
SVE2705
LED BCI+AMP (led+zdroj/čidlo) konektor, 10mm LED pásku (14w), Š: 11 mm, 2m
83,43 Kč
100,95 Kč s DPH
SVE2715
LED BCI+BCI (led+led) konektor, 10mm LED páska (14w), rohové propojení 90°
42,40 Kč
51,30 Kč s DPH
| Kód produktu: | SVE1259 |
| Kód výrobce: | EC1041 |
| Záruční doba: | 3 roky záruka |
| Výkon osvětlení: | 14W/m |
| Barva Světla: | Neutrální bílá |
| Šířka led pásky: | 10mm |
| Délka: | 0,0 mm |
| Napájení: | 12V |
| Šířka: | 0,0 mm |
| počet ČIP: | COB |
| Síla: | 0,0 mm |

