- Domů ›
- Nábytkové kování ›
- Nohy a kolečka ›
- Nohy nábytkové ›
- Noha nábytková kulatá, H100/D32, eloxovaný hliník
Noha nábytková kulatá, H100/D32, eloxovaný hliník
Hliníková nábytková nožka
Výška: 100 mm
Průměr: 32 mm
Materiál: hliník
Barva: stříbrná
Váha: 124 g
Výška: 100 mm
Průměr: 32 mm
Materiál: hliník
Barva: stříbrná
Váha: 124 g
| Kód produktu: | NOH501 |
| Kód výrobce: | 17.V23E.010.09 |
| Šířka: | 32,0 mm |
| Barva: | Eloxovaný hliník |
| Síla: | 100,0 mm |
| Výška: | 100 mm |
| Provedení: | Nábytkové |
| Délka: | 0,0 mm |

