- Domů ›
- Nábytkové kování ›
- Nohy a kolečka ›
- Nohy rektifikační ›
- Noha rektifikační GK30, 150 mm, plastová, černá
Noha rektifikační GK30, 150 mm, plastová, černá
- Skladem
Kód produktu NOH624H Kód výrobce F000934
Cena bez DPH
8,01 Kč
Vaše cena s DPH
9,69 Kč
Pro nákup produktu se prosím přihlašte
Skladová dostupnost na pobočkách
Slaný
Převoz na pobočku
i
Po objednání zboží převoz na pobočku do 24 - 48 hodin
Příbram
Skladem
Všenory
Převoz na pobočku
i
Po objednání zboží převoz na pobočku do 24 - 48 hodin
Dvoudílná plastová kuchyňská noha se seřizovatelnou délkou.
Délka seřízení je +8/-8mm.
Výška: 150 mm
Nosnost: 250kg
Materiál: plast
Barva: černá
Délka seřízení je +8/-8mm.
Výška: 150 mm
Nosnost: 250kg
Materiál: plast
Barva: černá
| Kód produktu: | NOH624H |
| Kód výrobce: | F000934 |
| Šířka: | 0,0 mm |
| Barva: | Černá |
| Síla: | 150,0 mm |
| Výška: | 150 mm |
| Provedení: | Rektifikační |
| Délka: | 0,0 mm |

