- Domů ›
- Nábytkové kování ›
- Nohy a kolečka ›
- Nohy stolové ›
- Stolová noha s kruhovým adaptérem, D60/ H1100...
Stolová noha s kruhovým adaptérem, D60/ H1100 mm, chrom
Stolová noha ocelová s prstencovou přírubou a velkou boční stabilitou.
Výška: 1100 mm
Průměr: 60 mm
Vyrovnání: 15 mm
Povrchová úprava: lesklá
Barva: chrom
Výška: 1100 mm
Průměr: 60 mm
Vyrovnání: 15 mm
Povrchová úprava: lesklá
Barva: chrom
| Kód produktu: | NOH134H |
| Kód výrobce: | F000893 |
| Šířka: | 60,0 mm |
| Provedení: | Stolové |
| Síla: | 1100,0 mm |
| Barva: | Lesklý chrom |
| Výška: | 1100 mm |
| Délka: | 0,0 mm |

