- Domů ›
- Nábytkové kování ›
- Nohy a kolečka ›
- Nohy stolové ›
- Stolová noha, čtvercová, 60x60/H710 mm, chrom
Stolová noha, čtvercová, 60x60/H710 mm, chrom
Šířka: 60 mm
Hlobka: 60 mm
Výška: 710 mm
Hlobka: 60 mm
Výška: 710 mm
| Kód produktu: | NOH303*** |
| Kód výrobce: | G31.Q671.10*** |
| Šířka: | 60,0 mm |
| Provedení: | Stolové |
| Síla: | 710,0 mm |
| Výška: | 710 mm |
| Barva: | Chrom |
| Délka: | 0,0 mm |

