- Domů ›
- Nábytkové kování ›
- Osvětlení ›
- Profily k LED páskám ›
- Profil k přisazení do nábytku LINE5 2,5m,...
Profil k přisazení do nábytku LINE5 2,5m, eloxovný hliník + mléčný difuzér
- Skladem
- Více variant
Kód produktu SVE2468 Kód výrobce E07354 2,5M
Cena bez DPH
803,74 Kč
Vaše cena s DPH
972,53 Kč
Pro nákup produktu se prosím přihlašte
Skladová dostupnost na pobočkách
Slaný
Převoz na pobočku
i
Po objednání zboží převoz na pobočku do 24 - 48 hodin
Příbram
Převoz na pobočku
i
Po objednání zboží převoz na pobočku do 24 - 48 hodin
Všenory
Skladem
Profil pro uložení LED pásku s šířkou 5mm. Vhodný do nábytku, především šatních skříní.
Profil je v rovině, ale vnitřní plocha pro ledpásku je umístěna pod úhlem
Bez nutnosti lepení/ šroubováním pod úhlem
Profil k přisazení
Délka: 2,5 m
Provedení: elox hliník
Difuzor: mléčný
Profil je v rovině, ale vnitřní plocha pro ledpásku je umístěna pod úhlem
Bez nutnosti lepení/ šroubováním pod úhlem
Profil k přisazení
Délka: 2,5 m
Provedení: elox hliník
Difuzor: mléčný
SVE2467
LED profil IN5 - k zafréz. pod úhlem, 2,5m, eloxovaný hliník + mléčný difuzor
794 Kč
960,74 Kč s DPH
SVE2468
Profil k přisazení do nábytku LINE5 2,5m, eloxovný hliník + mléčný difuzér
803,74 Kč
972,53 Kč s DPH
| Kód produktu: | SVE2468 |
| Kód výrobce: | E07354 2,5M |
| Šířka: | 0,0 mm |
| Led profily barva: | Eloxovaný hliník |
| Síla: | 0,0 mm |
| Typ profilu: | Naložený |
| Délka: | 2,5 mm |
| Led profily délka: | 2,5m |

