- Domů ›
- Nábytkové kování ›
- Osvětlení ›
- Profily k LED páskám ›
- LED profil LL166 - rohový, 3m, černý...
LED profil LL166 - rohový, 3m, černý + čenrý difuzor, šířka led. 11 mm
Profil rohový
Délka: 3 m
Provedení: černá
Difuzor: černý
Délka: 3 m
Provedení: černá
Difuzor: černý
SVE2489
LED profil LL166 - rohový, 3m, eloxovaný hliník + mléčný difuzor, šířka led. 11 mm
300,88 Kč
364,06 Kč s DPH
SVE2482
LED profil LINE8 - k přisazení, 3m, černý + černý difuzor, šířka led. 12 mm
691,58 Kč
836,81 Kč s DPH
SVE2486
LED profil LINE8 - k přisazení, 3m, eloxovaný hliník + mléčný difuzor, šířka led. 12 mm
340,99 Kč
412,60 Kč s DPH
SVE2476
LED profil IN65 - k zafrézování, 3m, eloxovaný hliník + transparentní difuzor, šířka led. 12 mm
310,40 Kč
375,58 Kč s DPH
| Kód produktu: | SVE2478 |
| Kód výrobce: | E07374BD3 |
| Šířka: | 0,0 mm |
| Led profily barva: | Černý |
| Síla: | 0,0 mm |
| Typ profilu: | Rohový |
| Délka: | 2,0 mm |
| Led profily délka: | 3m |

