- Domů ›
- Nábytkové kování ›
- Blum nábytkové kování ›
- Vodicí systémy ›
- Tandem ›
- Tandem Částečný výsuv ›
- TANDEM plus BLUMOTION částečný vodící systémy...
TANDEM plus BLUMOTION částečný vodící systémy L+P, 550mm, 30kg
- skrytý částečný výsuv TANDEM s integrovaným BLUMOTION
- pro tiché a měkké zavírání
- TANDEM inside - pro lehký a plynulý pohyb
- nastavení výšky bez použití nářadí pomocí spojky
- vyrovnání tolerancí do stran a do hloubky
- min. světlá hloubka korpusu = jmenovitá délka NL + 3 mm
- ocel pozink
- výškové nastavení bez použití nářadí pomocí spojky
- boční a hloubkové vyrovnání tolerancí
- pro tiché a měkké zavírání
- TANDEM inside - pro lehký a plynulý pohyb
- nastavení výšky bez použití nářadí pomocí spojky
- vyrovnání tolerancí do stran a do hloubky
- min. světlá hloubka korpusu = jmenovitá délka NL + 3 mm
- ocel pozink
- výškové nastavení bez použití nářadí pomocí spojky
- boční a hloubkové vyrovnání tolerancí
| Kód produktu: | ZN 0 V12 |
| Kód výrobce: | 550H5500B 30KG |
| Záruční doba: | doživotní záruka |
| Výsun : | Částečný výsuv |
| Délka: | 550 mm |
| Délka: | 0,55 mm |
| Funkce: | Blumotion/tlumení |
| Šířka: | 0,0 mm |
| Druh výsuvu: | Tandem |
| Síla: | 0,0 mm |
| Nosnost: | 30kg |

