- Domů ›
- Nábytkové kování ›
- Blum nábytkové kování ›
- Vodicí systémy ›
- Tandem ›
- Tandem Plný výsuv ›
- TANDEM plus BLUMOTION vodící systémy L+P, 250mm,...
TANDEM plus BLUMOTION vodící systémy L+P, 250mm, 30kg
- Skladem
- Více variant
Výrobce Blum Kód produktu ZN 0 V6 Kód výrobce 560H2500B 30KG Záruční doba doživotní záruka
Pro nákup produktu se prosím přihlašte
Skladová dostupnost na pobočkách
- Vhodná pro využití se SERVO-DRIVE
- Dynamická nosnost 30 kg
| Kód produktu: | ZN 0 V6 |
| Kód výrobce: | 560H2500B 30KG |
| Záruční doba: | doživotní záruka |
| Délka: | 250 mm |
| Druh výsuvu: | Tandem |
| Délka: | 0,25 mm |
| Výsun : | Celovýsuv |
| Šířka: | 0,0 mm |
| Funkce: | Blumotion/tlumení |
| Síla: | 0,0 mm |
| Nosnost: | 30kg |

