- Domů ›
- Nábytkové kování ›
- Blum nábytkové kování ›
- Vodicí systémy ›
- Tandem ›
- Tandem Plný výsuv ›
- TANDEM plus BLUMOTION vodící systémy L+P, 400mm,...
TANDEM plus BLUMOTION vodící systémy L+P, 400mm, 30kg
- Skrytý plný výsuv TANDEM s integrovaným BLUMOTION
- Vhodná pro využití se SERVO-DRIVE
- Dynamická nosnost 30 kg
- Vhodná pro využití se SERVO-DRIVE
- Dynamická nosnost 30 kg
| Kód produktu: | ZN 0 V6 |
| Kód výrobce: | 560H4000B 30KG |
| Záruční doba: | doživotní záruka |
| Délka: | 400 mm |
| Druh výsuvu: | Tandem |
| Délka: | 0,4 mm |
| Výsun : | Celovýsuv |
| Šířka: | 0,0 mm |
| Funkce: | Blumotion/tlumení |
| Síla: | 0,0 mm |
| Nosnost: | 30kg |

