- Domů ›
- Nábytkové kování ›
- Blum nábytkové kování ›
- Box systémy ›
- Tandembox Antaro ›
- Bočnice ›
- Tandembox Antaro bočnice 500mm LEVÁ, M (83/98mm),...
Tandembox Antaro bočnice 500mm LEVÁ, M (83/98mm), šedá
Blum Tandembox Antaro bočnice/bok
- výška M - 83 mm (min. vnitřní prostor 98 mm)
- barva šedá
- síla dna 16 mm
- délka 500 mm
- balení LEVÁ
- nutno doobjednat Pravou
- nutno dobjednat čelní kování a krytky
K bočnicím nutno doobjednat:
Záda dle výšky: Z30 (dále písmeno označující výšku)
Výsuvy: 578. (dále dle hloubky např. 500)
Čelní příchyty: ZSF.35A2/ZSF.39A2
Reling: ZRG. (jen výšky D a C)
Tip-On jednotka: T60B (jen v případě využití systému Tip-On)
Krytky: ZAA.532C
- výška M - 83 mm (min. vnitřní prostor 98 mm)
- barva šedá
- síla dna 16 mm
- délka 500 mm
- balení LEVÁ
- nutno doobjednat Pravou
- nutno dobjednat čelní kování a krytky
K bočnicím nutno doobjednat:
Záda dle výšky: Z30 (dále písmeno označující výšku)
Výsuvy: 578. (dále dle hloubky např. 500)
Čelní příchyty: ZSF.35A2/ZSF.39A2
Reling: ZRG. (jen výšky D a C)
Tip-On jednotka: T60B (jen v případě využití systému Tip-On)
Krytky: ZAA.532C
WGR 4 V1
TANDERBOX antaro ZIF - upevnění čela (vnitřní zás.) K, L+R, plast, šedá
155 Kč
187,55 Kč s DPH
WGR 0 V1
TANDERBOX antaro ZIF - upevnění čela (vnitřní zás.) D, L+R, plast, šedá
203 Kč
245,63 Kč s DPH
WGR 4 V1
TANDERBOX antaro ZIF - upevnění čela (vnitřní zás.) C, L+R, plast, šedá
193,70 Kč
234,38 Kč s DPH
ZN 0 V8 MP
TANDEMBOX antaro korpusový lišty/výsuv pro TIP-ON BLUMOTION 65kg, 500mm
732,50 Kč
886,33 Kč s DPH
ZN 0 V10/400 MP
TANDEMBOX antaro korpusová lišta/výsuvy pro TIP-ON BLUMOTION 30kg, 500mm
554,40 Kč
670,82 Kč s DPH
WGR 0 V1
TANDERBOX antaro ZIF - upevnění čela (vnitřní zás.) M, L+R, plast, šedá
116,30 Kč
140,72 Kč s DPH
| Kód produktu: | R906 4 V20/400 |
| Kód výrobce: | 378M5002SA LI*WA |
| Záruční doba: | doživotní záruka |
| Výška: | M-83mm |
| Délka: | 0,0 mm |
| Barva: | Šedá |
| Typ: | Antaro |
| Šířka: | 0,0 mm |
| Minimální vnitřní prostor: | 98mm |
| Síla: | 0,0 mm |
| Komponent: | Bočnice |
| Délka: | 500mm |

