- Domů ›
- Nábytkové kování ›
- Blum nábytkové kování ›
- Box systémy ›
- Tandembox Antaro ›
- Bočnice ›
- Tandembox Antaro bočnice 270mm, bílá, výška K
Tandembox Antaro bočnice 270mm, bílá, výška K
- na objednání
- Více variant
Výrobce Blum Více od výrobce Blum Kód produktu SEIW S+ V3/3 Kód výrobce 378K2702SA SW Záruční doba doživotní záruka
Pro nákup produktu se prosím přihlašte
Skladová dostupnost na pobočkách
Barva: bílá
Jmenovitá délka: 270 mm
Výška: K
K bočnicím nutno doobjednat:
Záda dle výšky: Z30 (dále písmeno označující výšku)
Výsuvy: 578. (dále dle hloubky např. 500)
Čelní příchyty: ZSF.35A2/ZSF.39A2
Reling: ZRG.
Tip-On jednotka: T60B (jen v případě využití systému Tip-On)
TANDEMBOX antaro korpusová lišta/výsuvy pro TIP-ON BLUMOTION 30kg, 270mm
TANDERBOX antaro ZIF - upevnění čela (vnitřní zás.) K, L+R, plast, bílá
| Kód produktu: | SEIW S+ V3/3 |
| Kód výrobce: | 378K2702SA SW |
| Záruční doba: | doživotní záruka |
| Typ: | Antaro |
| Délka: | 0,27 mm |
| Barva: | Bílá |
| Minimální vnitřní prostor: | 130mm |
| Šířka: | 0,0 mm |
| Komponent: | Bočnice |
| Síla: | 0,0 mm |
| Délka: | 270mm |
| Výška: | K-116mm |

