- Domů ›
- Nábytkové kování ›
- Blum nábytkové kování ›
- Box systémy ›
- Tandembox Antaro ›
- Vnitřní komponenty ›
- TANDERBOX antaro ZIF - upevnění čela (vnitřní...
TANDERBOX antaro ZIF - upevnění čela (vnitřní zás.) M, L+R, plast, bílá
- Skladem
- Více variant
Výrobce Blum Více od výrobce Blum Kód produktu SEIW 0 V1 Kód výrobce ZIF.71M0 SW Záruční doba doživotní záruka
Pro nákup produktu se prosím přihlašte
Skladová dostupnost na pobočkách
- použití vnitřní zásuvka výšky M
- barva bílá
- výška M 83 mm (min. vnitřní prostor 98 mm)
- balení 1pár
- Na bočnice výšky M
Nutno doobjednat:
- Kompletní Tandembox Antaro
- Čelo bez drážky Z31L
TANDEMBOX antaro korpusová lišta/výsuvy pro TIP-ON BLUMOTION 30kg, 500mm
| Kód produktu: | SEIW 0 V1 |
| Kód výrobce: | ZIF.71M0 SW |
| Záruční doba: | doživotní záruka |
| Barva: | Bílá |
| Komponent: | Vnitřní zásuvka |
| Výška: | M-83mm |
| Délka: | 0,0 mm |
| Typ: | Antaro |
| Šířka: | 0,0 mm |
| Minimální vnitřní prostor: | 98mm |
| Síla: | 0,0 mm |

