- Domů ›
- Nábytkové kování ›
- Blum nábytkové kování ›
- Box systémy ›
- Tandembox Antaro ›
- Vnitřní komponenty ›
- TANDERBOX antaro - přední díl/čelo bez drážky,...
TANDERBOX antaro - přední díl/čelo bez drážky, 1168mm, bílá
- Skladem
- Více variant
Výrobce Blum Více od výrobce Blum Kód produktu SEIW 0 V12 Kód výrobce Z31L1036A SW Záruční doba doživotní záruka
Pro nákup produktu se prosím přihlašte
Skladová dostupnost na pobočkách
Barva: bílá
Délka: 1168 mm
Vhodné výšky: M,K,D,C
Nutno doobjednat:
Kompletní zásuvku Tandembox Antaro
Příchytky čela: ZIF.
TANDERBOX antaro ZIF - upevnění čela (vnitřní zás.) C, L+R, plast, bílá
TANDERBOX antaro ZIF - upevnění čela (vnitřní zás.) D, L+R, plast, bílá
TANDERBOX antaro ZIF - upevnění čela (vnitřní zás.) K, L+R, plast, bílá
TANDERBOX antaro ZIF - upevnění čela (vnitřní zás.) M, L+R, plast, bílá
| Kód produktu: | SEIW 0 V12 |
| Kód výrobce: | Z31L1036A SW |
| Záruční doba: | doživotní záruka |
| Síla: | 0,0 mm |
| Barva: | Bílá |
| Typ: | Antaro |
| Komponent: | Vnitřní zásuvka |
| Délka: | 0,0 mm |
| Délka : | 1168mm |
| Šířka: | 0,0 mm |

