- Domů ›
- Nábytkové kování ›
- Úchytky a věšáky ›
- Úchytky ›
- Výprodej úchytek ›
- Výprodej knopky a zápustné ›
- Úchytka knopek Samuel, nikl satén
Úchytka knopek Samuel, nikl satén
- Skladem
- Více variant
- DOPRODEJ
Kód produktu UCH02.050*** Kód výrobce SAMUEL 063273 SATNI*
Cena bez DPH
28,10 Kč
Vaše cena s DPH
34 Kč
Pro nákup produktu se prosím přihlašte
Skladová dostupnost na pobočkách
Slaný
Převoz na pobočku
i
Po objednání zboží převoz na pobočku do 24 - 48 hodin
Příbram
Převoz na pobočku
i
Po objednání zboží převoz na pobočku do 24 - 48 hodin
Všenory
Skladem
Úchytka knopek Samuel, nikl satén
Rozměry:
výška: 20 mm
průměr: 32 mm
Povrchová úprava: nikl satén
Rozměry:
výška: 20 mm
průměr: 32 mm
Povrchová úprava: nikl satén
| Kód produktu: | UCH02.050*** |
| Kód výrobce: | SAMUEL 063273 SATNI* |
| Šířka: | 0,0 mm |
| Barva : | Nikl Satin |
| Síla: | 0,0 mm |
| Typ: | Knopka |
| Rozteč: | knopka |
| Délka: | 0,0 mm |

