- Domů ›
- Nábytkové kování ›
- Úchytky a věšáky ›
- Úchytky ›
- Relinky a hrazdy ›
- Úchytka XP01, 64 mm, chrom lesk
Úchytka XP01, 64 mm, chrom lesk
Úchytkový šroubovací profil na hranu dvířek, se šroubováním ze zadní strany.
Rozteč: 64 mm
Barva: chrom
Materiál: hliník
Povrchová úprava: lesklá
Rozteč: 64 mm
Barva: chrom
Materiál: hliník
Povrchová úprava: lesklá
| Kód produktu: | UCH07.053 |
| Kód výrobce: | F001424 |
| Šířka: | 0,0 mm |
| Barva : | Chrom |
| Síla: | 0,0 mm |
| Typ: | Ostatní |
| Rozteč: | 64 |
| Délka: | 64,0 mm |

