- Domů ›
- Nábytkové kování ›
- Úchytky a věšáky ›
- Úchytky ›
- Relinky a hrazdy ›
- Úchytka XP01, 32 mm, eloxovaný hliník
Úchytka XP01, 32 mm, eloxovaný hliník
Rozteč: 32 mm
Barva: eloxovaný hliník
Materiál: kov
Povrchová úprava: matná
Barva: eloxovaný hliník
Materiál: kov
Povrchová úprava: matná
| Kód produktu: | UCH07.032 |
| Kód výrobce: | F001429 |
| Šířka: | 0,0 mm |
| Barva : | Hliník |
| Síla: | 0,0 mm |
| Typ: | Ostatní |
| Rozteč: | 32 |
| Délka: | 0,0 mm |

