- Domů ›
- Nábytkové kování ›
- Úchytky a věšáky ›
- Úchytky ›
- Relinky a hrazdy ›
- Úchytka XP01, 32 mm, imitace nerezu
Úchytka XP01, 32 mm, imitace nerezu
Úchytkový šroubovací profil na hranu dvířek, se šroubováním ze zadní strany.
Rozteč: 32 mm
Barva: nerez
Materiál: hliník
Povrchová úprava: broušená
Rozteč: 32 mm
Barva: nerez
Materiál: hliník
Povrchová úprava: broušená
| Kód produktu: | UCH07.033 |
| Kód výrobce: | F001417 |
| Šířka: | 0,0 mm |
| Barva : | Nerez broušený |
| Síla: | 0,0 mm |
| Typ: | Ostatní |
| Rozteč: | 32 |
| Délka: | 0,0 mm |

