- Domů ›
- Nábytkové kování ›
- Blum nábytkové kování ›
- Závěsy Blum ›
- Clip top ›
- Blum závěs CLIP top 110°, vložený Blumotion/tlumený,...
Blum závěs CLIP top 110°, vložený Blumotion/tlumený, na vrut
- Skladem
Výrobce Blum Kód produktu NI 0 V250 Kód výrobce 71B3750 Záruční doba doživotní záruka
Pro nákup produktu se prosím přihlašte
Skladová dostupnost na pobočkách
- úhel otevření:110°
- zalomení: vložené dveře
- BLUMOTION - pomalé dovření dvířek (vypínatelné)
- upevnění misky: šroubování
- materiál misky: ocel
- zavírací mechanizmus: s pružinou
- seřízení do stran: +/- 2 mm
- seřízení do hloubky: + 3/- 2 mm
- komfortní nastavení hloubky šnekovým závitem
Nutno doobjednat montážní podložku CLIP základní podložky: ostatní viz. katalog Blum
Blum přímá/rovná montážní podložka CLIP s excentrem, na vrut, 20/32mm
Blum přímá/rovná montážní podložka CLIP s excentrem, expando, na vrut, 20/32mm
Blum přímá/rovná montážní podložka CLIP s excentrem, expando (hmoždinka s eurošroubem), 20/32mm
Blum Křížová montážní podložka CLIP expando (hmoždinka s eurošrouby) 37/32
Blum Křížová montážní podložka CLIP s excentrem, expando (hmoždinka s eurošrouby) 37/32
| Kód produktu: | NI 0 V250 |
| Kód výrobce: | 71B3750 |
| Záruční doba: | doživotní záruka |
| Úhel otevření: | 110° |
| Mechanismus: | Blumotion/tlumený |
| Typ naložení: | Vložený |
| Délka: | 0,0 mm |
| Montáž na podložku : | K naklapnutí/clip |
| Šířka: | 0,0 mm |
| Montáž do materiálu: | Vrut |
| Síla: | 0,0 mm |

