- Domů ›
- Nábytkové kování ›
- Blum nábytkové kování ›
- Závěsy Blum ›
- Clip top ›
- Blum závěs CLIP INSERTA 110°, naložený, bez...
Blum závěs CLIP INSERTA 110°, naložený, bez pružiny (TIP-ON), hmoždinka 8mm, montáž bez nářadí
- Skladem
Výrobce Blum Kód produktu NI 6 V250 Kód výrobce 70T3590.TL Záruční doba doživotní záruka
Pro nákup produktu se prosím přihlašte
Skladová dostupnost na pobočkách
Montáž: zamáčknutím clipu na misce závěsu dojde k roztažení hmoždinky o průměru 8mm ve vnitřku vyvrtaných otvorů
- použití: standardní závěs
- úhel otevření: 110°
- typ dorazu: naložený
- upevnění misky: INSERTA - montáž misky bez nářadí
- materiál misky: ocel
- zavírací mechanizmus: bez pružiny pro TIP-ON
- seřízení do stran: +/- 2 mm
- seřízení do hloubky: +3 / -2 mm
- komfortní nastavení hloubky šnekovým závitem
Nutno doobjednat montážní podložku CLIP základní podložky: ostatní viz. katalog Blum.
Blum Křížová montážní podložka CLIP expando (hmoždinka s eurošrouby) 37/32
Blum přímá/rovná montážní podložka CLIP s excentrem, na vrut, 20/32mm
Blum přímá/rovná montážní podložka CLIP s excentrem, expando, na vrut, 20/32mm
Blum přímá/rovná montážní podložka CLIP s excentrem, expando (hmoždinka s eurošroubem), 20/32mm
Blum Křížová montážní podložka CLIP s excentrem, expando (hmoždinka s eurošrouby) 37/32
| Kód produktu: | NI 6 V250 |
| Kód výrobce: | 70T3590.TL |
| Záruční doba: | doživotní záruka |
| Úhel otevření: | 110° |
| Mechanismus: | Bez pružiny/TIP-ON |
| Typ naložení: | Naložený |
| Délka: | 0,0 mm |
| Montáž na podložku : | K naklapnutí/clip |
| Šířka: | 0,0 mm |
| Montáž do materiálu: | Inserta |
| Síla: | 0,0 mm |

