- Domů ›
- Nábytkové kování ›
- Blum nábytkové kování ›
- Box systémy ›
- Tandembox Antaro ›
- Vnitřní komponenty ›
- TANDERBOX antaro ZIF - upevnění čela (vnitřní...
TANDERBOX antaro ZIF - upevnění čela (vnitřní zás.) C, L+R, plast, bílá
- na objednání
- Více variant
Výrobce Blum Více od výrobce Blum Kód produktu SEIW 4 V1 Kód výrobce ZIF.74C0 SW Záruční doba doživotní záruka
Pro nákup produktu se prosím přihlašte
Skladová dostupnost na pobočkách
- použití vnitřní zásuvka výšky C
- barva bílá
- výška C 171mm (min. vnitřní prostor 192mm)
- balení 1pár
- Na bočnice výšky M/K
Nutno doobjednat:
- Kompletní Tandembox Antaro
- Čelo bez drážky Z31L
- Čelní reling ZRG.1046
TANDEMBOX antaro korpusová lišta/výsuvy pro TIP-ON BLUMOTION 30kg, 500mm
| Kód produktu: | SEIW 4 V1 |
| Kód výrobce: | ZIF.74C0 SW |
| Záruční doba: | doživotní záruka |
| Výška: | C-171mm |
| Barva: | Bílá |
| Typ: | Antaro |
| Délka: | 0,0 mm |
| Minimální vnitřní prostor: | 192mm |
| Šířka: | 0,0 mm |
| Komponent: | Vnitřní zásuvka |
| Síla: | 0,0 mm |

