- Domů ›
- Nábytkové kování ›
- Úchytky a věšáky ›
- Úchytky ›
- Relinky a hrazdy ›
- Úchytka XP01 matná bílá 480 mm
Úchytka XP01 matná bílá 480 mm
Rozteč: 480 mm
Barva: Bílá
Materiál: Kov
Povrchová úprava: Matná
Barva: Bílá
Materiál: Kov
Povrchová úprava: Matná
| Kód produktu: | UCH07.042 |
| Kód výrobce: | F001440 |
| Šířka: | 0,0 mm |
| Barva : | Bílá |
| Síla: | 0,0 mm |
| Typ: | Ostatní |
| Délka: | 0,0 mm |
| Rozteč: | 480 |

