- Domů ›
- Nábytkové kování ›
- Blum nábytkové kování ›
- Systémy výklopů ›
- Aventos HK ›
- Výklop AVENTOS HK top, Sada krytek, pravá+levá,...
Výklop AVENTOS HK top, Sada krytek, pravá+levá, Šedá
Aventos HK TOP sada krytek pro výklop/zdvihač
Typ krytky: Velká krytka
Materiál: Plast
Barva/povrch: světle šedá/nerez podélně broušená
Upevnění krytky: Montáž zamáčknutím
Rozsah artiklu: pravá+levá
Druh balení: Obchodní balení
Doplňky: Krytka ABD.100-09.BT, v balení
Nutno doobjednat:
- Zdvihač:
- Čelní kování:
- eventuálně
Typ krytky: Velká krytka
Materiál: Plast
Barva/povrch: světle šedá/nerez podélně broušená
Upevnění krytky: Montáž zamáčknutím
Rozsah artiklu: pravá+levá
Druh balení: Obchodní balení
Doplňky: Krytka ABD.100-09.BT, v balení
Nutno doobjednat:
- Zdvihač:
- Čelní kování:
- eventuálně
ZN 0 V1
Výklop AVENTOS HK top Blumotion, Zdvihač 2300 slabý, Vhodné pro SERVO-DRIVE
1 485,60 Kč
1 797,58 Kč s DPH
ZN 0 V1
Výklop AVENTOS HK top Blumotion, Zdvihač 2900 nejsilnější, Vhodné pro SERVO-DRIVE
1 746,80 Kč
2 113,63 Kč s DPH
ZN 0 V1
Výklop AVENTOS HK top Blumotion, Zdvihač 2700 silný, Vhodné pro SERVO-DRIVE
1 492,90 Kč
1 806,41 Kč s DPH
ZN 0 V1
Výklop AVENTOS HK top Blumotion, Zdvihač 2500 střední, Vhodné pro SERVO-DRIVE
1 485,60 Kč
1 797,58 Kč s DPH
| Kód produktu: | HGIG 0 V1 |
| Kód výrobce: | 22K8000 HG |
| Záruční doba: | doživotní záruka |
| Délka: | 0,0 mm |
| Barva krytek: | Světle šedá |
| Šířka: | 0,0 mm |
| Síla: | 0,0 mm |
| Typ: | HK TOP |

