- Domů ›
- Nábytkové kování ›
- Blum nábytkové kování ›
- Systémy výklopů ›
- Aventos HK ›
- Výklop AVENTOS HK top Blumotion, Zdvihač 2300...
Výklop AVENTOS HK top Blumotion, Zdvihač 2300 slabý, Vhodné pro SERVO-DRIVE
Aventos HK jedno výklop sada zdvihačů 2300 s Blumotion/tlumení
Typ: Zdvihač
Ukazatel výkonnosti: 420-1610 (u 2 kusů)
Min. světlá hloubka korpusu: 175.5
Materiál: Ocel
Barva/povrch: Pozink
Připevnění na korpus: Přišroubováním
Symetrický: Ano
Doplňky: 664.350 vruty do dřevotřísky v zásobníku, v balení
Rozsah artiklu: 2 ks v sadě (2 zdvihače, 8 šroubů)
Nová generace výklopného mechanizmu.
Montáž tohoto typu zdvihače, osazeného k půdě a přední hraně korpusu, je naprosto přesná. Není vůbec nutné předvrtání otvorů.
Nastavení síly zdvihače nově zpředu, seřídíte s veškerým pohodlím, dokonce i s namontovanou krytkou.
Omezovač úhlu otevření je již u AVENTOS HK top integrován. To, do jaké výšky se má čelo otevřít, se dá nastavit plynule
Sada symetrických zdvihačů s vruty do dřevotřísky, včetně přesného stanovení pozice.
Použitelný v rozmezí LF (výška korpusu v mm x hmotnost čela, vč. dvojnásobné hmotnosti úchytky v kg ) - 3200 - 9000
Nutno doobjednat:
- Krytky:
- Čelní kování:
Typ: Zdvihač
Ukazatel výkonnosti: 420-1610 (u 2 kusů)
Min. světlá hloubka korpusu: 175.5
Materiál: Ocel
Barva/povrch: Pozink
Připevnění na korpus: Přišroubováním
Symetrický: Ano
Doplňky: 664.350 vruty do dřevotřísky v zásobníku, v balení
Rozsah artiklu: 2 ks v sadě (2 zdvihače, 8 šroubů)
Nová generace výklopného mechanizmu.
Montáž tohoto typu zdvihače, osazeného k půdě a přední hraně korpusu, je naprosto přesná. Není vůbec nutné předvrtání otvorů.
Nastavení síly zdvihače nově zpředu, seřídíte s veškerým pohodlím, dokonce i s namontovanou krytkou.
Omezovač úhlu otevření je již u AVENTOS HK top integrován. To, do jaké výšky se má čelo otevřít, se dá nastavit plynule
Sada symetrických zdvihačů s vruty do dřevotřísky, včetně přesného stanovení pozice.
Použitelný v rozmezí LF (výška korpusu v mm x hmotnost čela, vč. dvojnásobné hmotnosti úchytky v kg ) - 3200 - 9000
Nutno doobjednat:
- Krytky:
- Čelní kování:
OR 4 V1
Výklop AVENTOS HK TOP značkovací šablona pro čelní kování, plast
979,30 Kč
1 184,95 Kč s DPH
ZN 0 V1
Výklop AVENTOS HK top Blumotion, Zdvihač 2900 nejsilnější, Vhodné pro SERVO-DRIVE
1 746,80 Kč
2 113,63 Kč s DPH
ZN 0 V1
Výklop AVENTOS HK top Blumotion, Zdvihač 2700 silný, Vhodné pro SERVO-DRIVE
1 492,90 Kč
1 806,41 Kč s DPH
ZN 0 V1
Výklop AVENTOS HK top Blumotion, Zdvihač 2500 střední, Vhodné pro SERVO-DRIVE
1 485,60 Kč
1 797,58 Kč s DPH
ZN 0 V1
Výklop AVENTOS HK top Blumotion, Zdvihač 2300 slabý, Vhodné pro SERVO-DRIVE
1 485,60 Kč
1 797,58 Kč s DPH
NI 0 V1
Výklop AVENTOS HS, HL, HK - Sada čelního kování/příchytů pro ALU dvířka
400,10 Kč
484,12 Kč s DPH
TGR 0 V1
SERVO-DRIVE- Výklop AVENTOS HK TOP - Sada pohonná jednotka, šedá
8 347,80 Kč
10 100,84 Kč s DPH
| Kód produktu: | ZN 0 V1 |
| Kód výrobce: | 22K2300 |
| Záruční doba: | doživotní záruka |
| Výška korpusu: | 205-600 mm |
| Délka: | 0,0 mm |
| Max. šířka korpusus: | 1800 mm |
| Úhel otevření: | 75-107° |
| Šířka: | 0,0 mm |
| Typ: | HK TOP |
| Síla: | 0,0 mm |
| Minimální hloubka korpusus: | 261 mm |
| Mechanismus: | Blumotion/Servo-drive |

