- Domů ›
- Nábytkové kování ›
- Úchytky a věšáky ›
- Úchytky ›
- Výprodej úchytek ›
- Výprodej relingy a hrazdy ›
- Úchytka Alena broušený chrom 320mm
Úchytka Alena broušený chrom 320mm
- Skladem
- Více variant
- DOPRODEJ
Kód produktu UCH06.007*** Kód výrobce ALENA 320 BROUŠ.CR**
Cena bez DPH
70,40 Kč
Vaše cena s DPH
85,18 Kč
Pro nákup produktu se prosím přihlašte
Skladová dostupnost na pobočkách
Slaný
Převoz na pobočku
i
Po objednání zboží převoz na pobočku do 24 - 48 hodin
Příbram
Převoz na pobočku
i
Po objednání zboží převoz na pobočku do 24 - 48 hodin
Všenory
Skladem
Úchytka Alena broušený chrom 320mm
Délka: 328 mm
Rozteč: 320 mm
Výška: 28 mm
Průměr: 12 mm
Provedení: broušený chrom
Délka: 328 mm
Rozteč: 320 mm
Výška: 28 mm
Průměr: 12 mm
Provedení: broušený chrom
| Kód produktu: | UCH06.007*** |
| Kód výrobce: | ALENA 320 BROUŠ.CR** |
| Šířka: | 0,0 mm |
| Barva : | Chrom broušený |
| Síla: | 0,0 mm |
| Typ: | Reling/Hrazda |
| Rozteč: | 320 |
| Délka: | 0,32 mm |

