- Domů ›
- Nábytkové kování ›
- Úchytky a věšáky ›
- Úchytky ›
- Výprodej úchytek ›
- Výprodej relingy a hrazdy ›
- Úchytka Alena broušený chrom 544mm
Úchytka Alena broušený chrom 544mm
- Skladem
- Více variant
- DOPRODEJ
Kód produktu UCH06.037*** Kód výrobce ALENA 544 BROUŠ.CR
Cena bez DPH
102,40 Kč
Vaše cena s DPH
123,90 Kč
Pro nákup produktu se prosím přihlašte
Skladová dostupnost na pobočkách
Slaný
Převoz na pobočku
i
Po objednání zboží převoz na pobočku do 24 - 48 hodin
Příbram
Převoz na pobočku
i
Po objednání zboží převoz na pobočku do 24 - 48 hodin
Všenory
Skladem
Délka: 552 mm
Rozteč: 544 mm
Výška: 28 mm
Průměr: 12 mm
Provedení: broušený chrom
Rozteč: 544 mm
Výška: 28 mm
Průměr: 12 mm
Provedení: broušený chrom
| Kód produktu: | UCH06.037*** |
| Kód výrobce: | ALENA 544 BROUŠ.CR |
| Šířka: | 0,0 mm |
| Barva : | Chrom broušený |
| Síla: | 0,0 mm |
| Typ: | Reling/Hrazda |
| Rozteč: | 544 |
| Délka: | 0,544 mm |

