- Domů ›
- Nábytkové kování ›
- Úchytky a věšáky ›
- Úchytky ›
- Výprodej úchytek ›
- Výprodej relingy a hrazdy ›
- Úchytka Alena broušený chrom 432mm
Úchytka Alena broušený chrom 432mm
- Skladem
- Více variant
- DOPRODEJ
Kód produktu UCH06.036*** Kód výrobce ALENA 432 BROUŠ.CR
Cena bez DPH
113,90 Kč
Vaše cena s DPH
137,82 Kč
Pro nákup produktu se prosím přihlašte
Skladová dostupnost na pobočkách
Slaný
Převoz na pobočku
i
Po objednání zboží převoz na pobočku do 24 - 48 hodin
Příbram
Převoz na pobočku
i
Po objednání zboží převoz na pobočku do 24 - 48 hodin
Všenory
Skladem
Délka: 440 mm
Rozteč: 432 mm
Výška: 28 mm
Průměr: 12 mm
Provedení: broušený chrom
Rozteč: 432 mm
Výška: 28 mm
Průměr: 12 mm
Provedení: broušený chrom
| Kód produktu: | UCH06.036*** |
| Kód výrobce: | ALENA 432 BROUŠ.CR |
| Šířka: | 0,0 mm |
| Barva : | Chrom broušený |
| Síla: | 0,0 mm |
| Typ: | Reling/Hrazda |
| Rozteč: | 432 |
| Délka: | 0,432 mm |

