- Domů ›
- Nábytkové kování ›
- Úchytky a věšáky ›
- Úchytky ›
- Výprodej úchytek ›
- Výprodej relingy a hrazdy ›
- Úchytka Alena broušený chrom 736mm
Úchytka Alena broušený chrom 736mm
- Skladem
- Více variant
- DOPRODEJ
Kód produktu UCH06.039*** Kód výrobce ALENA 736 BROUŠ.CR
Cena bez DPH
126,60 Kč
Vaše cena s DPH
153,19 Kč
Pro nákup produktu se prosím přihlašte
Skladová dostupnost na pobočkách
Slaný
Převoz na pobočku
i
Po objednání zboží převoz na pobočku do 24 - 48 hodin
Příbram
Převoz na pobočku
i
Po objednání zboží převoz na pobočku do 24 - 48 hodin
Všenory
Skladem
Délka: 744 mm
Rozteč: 736 mm
Výška: 28 mm
Průměr: 12 mm
Provedení: broušený chrom
Rozteč: 736 mm
Výška: 28 mm
Průměr: 12 mm
Provedení: broušený chrom
| Kód produktu: | UCH06.039*** |
| Kód výrobce: | ALENA 736 BROUŠ.CR |
| Šířka: | 0,0 mm |
| Barva : | Chrom broušený |
| Síla: | 0,0 mm |
| Typ: | Reling/Hrazda |
| Rozteč: | 736 |
| Délka: | 0,736 mm |

