- Domů ›
- Nábytkové kování ›
- Úchytky a věšáky ›
- Úchytky ›
- Relinky a hrazdy ›
- Úchytka XP01 matná bílá 32 mm
Úchytka XP01 matná bílá 32 mm
Rozteč: 32 mm
Barva: Bílá
Materiál: hliník
Povrchová úprava: Matná
Barva: Bílá
Materiál: hliník
Povrchová úprava: Matná
| Kód produktu: | UCH07.034 |
| Kód výrobce: | F001435 |
| Šířka: | 0,0 mm |
| Barva : | Bílá |
| Síla: | 0,0 mm |
| Typ: | Ostatní |
| Rozteč: | 32 |
| Délka: | 0,0 mm |

